تبلیغات
تبلیغاتX
Image Hosted by Free Picture Hosting at www.iranxm.com کشتی کج - نتایج کامل و دانلود عکس های راء 15 اگوست
 
درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : م ک
نویسندگان
نظرسنجی
بهترین کشتی گیر حاضر در wwe کیست؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
کشتی کج
یکه تاز بلاگ های کشتی کج
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
چهارشنبه 26 مرداد 1390 :: نویسنده : م ک

 

عکس های راء 15 آگوست 2011: بصورت کامل 

لینک دانلود(لینک مستقیم)..................................... حجم: 6.1 مگابایت | تعداد : 128 قطعه

لینک دانلود  لینک کمکی ......................................... حجم: 6.1 مگابایت | تعداد : 128قطعه

 

برای دیدن نتایج کامل راء


پروموی ابتدای شوء:

موزیک تریپل اچ زده شد و صحبت های خود را در مورد اتفاقات دیشب سامراسلم آغاز کرد. او گفت: من از جان سینا و تمام هوادارانش غذرخواهی میکنم چون پای سینا در موقع شمارش روی طناب بود و من ندیدم و در امشب قصد دارم به صورت حضوری از سینا عذرخواهی کنم! من هیچ مشکلی با قهرمان معرفی کردن و بالا بردن دست سی ام پانک نداشتم و همچنین هیچ ارتباطی نیز با کوین نش نداشتم! او سال ها دوست من بوده و من فقط یک بلیط برای تماشای پی پی وی به او داده بودم. من هم اطلاع ندارم که چرا نش به پانک حمله کرد و به همین دلیل امشب، او را دعوت کردم تا حقیقت را بگوید. در مورد آلبرتو دلریو چیزی نمی گویم و فقط او از امتیاز کیف خود استفاده کرد و همان طوری که قبلا گفته بودم بعد از سامراسلم تنها یک قهرمان خواهیم داشت و آن هم اوست! در ادامه موزیک آلبرتو دلریو زده شد و تریپل اچ رینگ را ترک کرد. دلریو وارد رینگ شد و صحبت های همیشگی خود را در ابتدا انجام داد! وی گفت: دیشب من کیفم را کش نکردم چرا که آن اتفاق سرنوشت من بود که رخ داد تا من دوباره متولد شوم! من میخواهم قهرمان مردم و شما باشم، با شما عکس بگیرم، به شما امضاء بدهم و ...! امشب در مقابل ری میستریو از کمربند خود دفاع خواهم کرد و با وجود اینکه او را دوست دارم، ولی وی را خواهم زد! کریر من در اینجا با برد میستریو آغاز خواهد شد و از این به بعد من هیروی شما هستم!


مسابقه اول:

جان موریسون در مقابل آرتروث ..........................برنده مسابقه:جان موریسون
» نوع این بازی، فالس کانت انی ور مچ بود.
در پایان موریسون یک سوپلکس روی صندلی به آرتروث زد و با اجرای رانینگ نی توانست وی را پین کند.

پروموی د میز:

در ادامه شوء دمیز یک پروموی بی معنی و البته کاملا تبلیغاتی را اجرا کرد. این پرومو در مورد ساندویچ های ساب وی بود که دمیز وارد رینگ شد و آقای جارد که یکی از کارمندان این شرکت است را معرفی کرد و گفت: او هوادار و طرفدار من است ولی من هوادار او نیستم و بهتر از او می توانم یک سخنگو باشم! من یک ستاره تک هستم و مجددا قهرمان خواهم شد و شما را سورپرایز خواهم کرد! در پایان دمیز ساندویچی که در دست جارد بود را گرفت و چند گاز به آن زد و این پرومو به پایان رسید!!


مسابقه دوم:

دیواس تگ تیم مچ .......................................برنده مسابقه:کلی کلی و ایو تورس
» در این بازی تیم کلی کلی و ایو تورس در مقابل بری و نیکی بلا قرار گرفتند.
ایو در پایان با اجرای یک نک بریکر و سپس مونسالت توانست بری را پین نماید.
» پس از پایان بازی، موزیک بث فینیکس زده شد و او همراه با ناتالیا در استیج حضور پیدا کرد و به کلی خیره شد!

پروموی کوین نش:

جاستین رابرتز، کوین نش را معرفی کرد و قهرمان اسبق کمربند های قهرمانی WWE و WCW بدون موزیک وارد رینگ شد. نش صحبت های خود را با تشکر از تریپل اچ آغاز کرد که این فرصت را امشب به او داده است. در ادامه گفت: من و تریپل اچ 20 سال است که با هم دوست هستیم و من از او یک بلیط برای حضور در سامراسلم گرفتم. قبل از مین اونت، یک SMS برای من آمد که بدین ترتیب بود: مرد بزرگ، بدون آنکه که بدانی چه اتفاقی در مین اونت می افتد، پیروزی را برای من به ارمغان بیاور! آن کاری که با سی ام پانک انجام دادم، یک بیزینس بود و تریپل اچ ادعا کرده است که هیچ چیز از این موضوع نمی داند! حالا موزیک سی ام پانک زده شد و او در استیج حضور پیدا کرد. وی گفت: این کار نش را قبول و باور ندارم. تو این کار را کردی چون تریپل اچ ازت خواسته بود و ممکن بود که به نفع این بیزینس باشد. نش گفت: دهان من را نگاه کن!! دنیای من دیگر عوض شده که پانک گفت: میخواهم از این داستان بیرون بیایی، چون تریپل اچ یک دروغگو هست یا شاهد هم هر دوی شما! نش گفت که میخوای SMS را ببینی که پانک جواب داد اتفاقا خواهرم هم بدین ترتیب SMS داده است: وای خدای من، کوین نش WTF، من فکر میکردم او مرده بود! پانک گفت: از خیلی ها دلخور هستم ولی از دلریو ناراحت نیستم چون او فقط کیفش را کش کرد. نش کمی به تمسخر پانک پرداخت که پانک گفت: تو به ادی گوئررو هم کودن گفته بودی و اینجا دیگر سال 1994 نیست! نش گفت: من اینجا را سال 1996 تغییر دادم و تو باید از من قدردانی کنی! پانک گفت: اگر میخواهی با هم مبارزه کنیم، بیا همین الان شروع کنیم! پانک به سمت رینگ رفت که ماموران امنیتی جلوی او را بستند و پانک به عقب برگشت! پانک در پایان گفت: تعجب نمیکنم که ترپیل اچ چرا از نش دفاع میکند و او تا آخر امشب پیدا خواهم کرد. موزیک پانک زده شد و نش نیز با تکان دست خود به نشانه خداحافظی، این بخش را به پایان رساند!


مسابقه سوم:

جک سواگر در مقابل الکس رایلی ......................برنده مسابقه:جک سواگر
» دالف زیگلر و ویکی گوئررو در کنار گزارشگران حضور داشتند.
ویکی حواس رایلی را پرت کرد و از آن طرف سواگر یک پاور بامب قوی به رایلی زد و برنده شد.
» در پایان، ویکی کلاه جیم راس را برداشت و زیگلر آن را زیر پایش لگد کرد و مجددا به او پس داد!

مسابقه چهارم:

تگ تیم مج .............................................برنده مسابقه:ایوان بورن و کوفی کینگستون
» در این بازی، دیوید اوتانگا و مایکل مک گیلیکاری با یک تم سانگ و ظاهر جدید حاضر شدند!
بورن با اجرای ارن بورن روی مک گیلیکاری توانست تیم خود را پیروز این بازی نماید.

مسابقه پنجم:

آلبرتو دلریو در مقابل ری میستریو ......................برنده مسابقه و همچنان قهرمان:آلبرتو دلریو
» این بازی بر سر کمربند قهرمانی آندیسپیوتد دابلیو دابلیو ای برگزار شد.
میستریو 619 را اجرا کرد اما در زدن اسپلش آخر، دلریو آن را با زانو های خود بدل کرد و موفق شد ری را پین کند.

» پس از پایان بازی، دلریو کراس آرم بریکر را روی میستریو اجرا کرد که ناگهان جان سینا وارد آرنا و رینگ شد و چند بیگ رایت هند را به دلریو زد تا وی پا به فرار بگذارد! سینا میکروفون را گرفت و گفت: از ترپیل اچ ناراحت هستم ولی از دلریو بابت اینکه بعد از اینکه من سی ام پانک را زدم، آمد تایتل را دزدید، بیشتر ناراحت هستم و دلریو یک قهرمان نیست! پانک توانست به درستی قهرمانی را کسب کند اما دلریو فقط با یک خوش شانسی این کار را کرد! اگر دلریو بخواهد از کمربندش در مقابل من دفاع کند، خوش شانس نخواهد بود و من ضربه ای به باسن او خواهم زد! شوء در حالی که دلریو در حال ترک آرنا بود، به پایان رسید.
نوع مطلب :
برچسب ها :